Погледнете како една мечка ја посети бензинската пумпа во Дебар (ФОТО)

Погледнете како една мечка ја посети бензинската пумпа во Дебар (ФОТО)

„Убавина и Здравје“ ги објави овие несекојдневни фотографии:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ЧЕСТИТКИ: Сара Климоска во Берлин ја прими наградата „Европски актер во подем“

Македонската актерка Сара Климоска вчера во Берлин ја прими наградата „Европски актер“ во подем за …