(ФОТО) На црвениот тепих сите очи биле вперени кон Хали Бери

Холивудската глумица облекла комбинезон со екстра длабоко деколте и станала омилен мотив на бројните фотографи. Иако покажала повеќе од обично се’ останало во границите на добриот вкус
Хали Бери (51) прошетала по црвениит тепих на филмскиот фестивал во Торонто, а со изборот на комбинацијата на облека многумина оставила без текст.
Холивудската глумица облекла комбинезон со екстра длабоко деколте и станала омилен мотив на бројните фотографи. Иако покажала повеќе од обично се’ останало во границите на добриот вкус.
Прекрасната Хали Бери неодамна изјавила дека во нејзиниот живот моментално не постои никој освен децата и дека потполно им е посветена ним. Кога станува збор за љубовта глумицата чека таа „да се случи“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Чудесен ПАШКАНАТ: Се користи во народната медицина уште од античко време, а неговата арома го подобрува секое јадење!

Билката пашканат е исклучително здрав бел корен. Тој е многу ароматичен, па затоа е ценет …