Пилот направи неколку селфи фотографии: Нема ни вие да им верувате на своите очи

Даниел Сентено е пилот од Бразил кој или е многу храбар или многу добар во фотошоп?!

Погледнете ги подобро фотографиите! Ги сметате ли вие за реални?


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТРАГИЧНА СУДБИНА: По смртта на неговиот син (19), за Родни само тажни вести

АКТЕРОТ Николас Линдхурст (60), познат на телевизиската публика по улогата на Родни во легендарната серија …