(ВИДЕО) Заспал додека возел: Девојчето испаднало на патот

Кина: Нејзиниот татко кому кинеските медиуми му го навеле само презимето Хонг, дошол по ќерката и и’ помогнал да стане. На снимката се гледа дека девојчето е повредено и накривнува
На автопат во Кина автомобил удрил во камион. Возачот, таткото на девојчето, најверојатно заспал. Во стравичната несреќа девојчето старо 13. години, кое не било врзано, излетало од автомобилот и испаднало на автопатот.
За среќа, другите возила ја виделе и заобиколувале.
Нејзиниот татко кому кинеските медиуми му го навеле само презимето Хонг, дошол по ќерката и и’ помогнал да стане. На снимката се гледа дека девојчето е повредено и накривнува.
Подоцна било утврдено дека има скршена клучна коска и дека и напукнала коска во ногата, пишува Mirror.За среќа никој не загинал.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

11 знаци дека мажот се откажува од вашата врска

Тажната вистина е дека дури и ако сте подготвени да поминете низ хаос само за …