(ФОТО) Руни би можел да загуби половина од богатството од 80. милиони фунти

За ноќниот немирко и се’ што правел дознала бремената сопруга Колин, која поради понижување со трите сина си заминала да живее кај родителите. Наводно, размислувала за развод
Фудбалерот Вејн Руни (31) во петокот навечер бил запрен од полицијата поради скршено светло на автомобилот. Освен што бил пијан друштво му правела Лора Симпсон, со кој се забавувал таа вечер.
Иако после апсењето Симпсон тврдела дека со Руни поделила „само бакнеж и прегратка“ и дека подоцна ја прашал „која големина и се градите“,секси бринетата подоцна признала дека „тука сепак би имало нешто повеќе“ ако полицијата не ги прекинала.
Се’ дознала бремената сопруга на Руни, Колин (31) која поради понижувањето со нивните три сина се преселила кај родителите. Наводно, размислувала за развод бидејќи веќе разговарала со адвокат.Бидејќи со Руни се забавуваат уште од средно училиште и не потпишале никаков предбрачен договор, се проценува дека би можела да му земе половина од богатството, проценето на 80. милиони фунти.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …