Tag Archives: незгода

(ФОТО) Трудната Криси Тајген „нафрлила“ длабоко деколте – проблемите дошле подоцна!

Манекенката Криси Тајген, сопругата на Џон Леџенд, е снимена за време на шопинг во Њујорк во фустан, со големо деколте поради кое покажала повеќе отколку што планирала. Трудната Криси покажала опасен side boob,а во еден момент морала градите да ги покрие со раце за да спречи можна модна незгода. Под …

Повеќе »

(ВИДЕО) Фустанот издржал само неколку секунди: Незгодата со костумот на домашната лизгачка засенило се’ на ЗОИ!

Јужнокорејската лизгачка Јура Мин била голема надеж на домаќините на Зимските олимписки игри, но нејзиниот сон бил уништен веќе во воведните секунди на настапот, и’ тоа поради фустанот. На Јура во текот на настапот со партнерот Александар Гамелин и пукнал горниот дел од комбинезонот. Лизгачката морала да застане и да …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бразилската кралица на карневалот имала проблем со „тангите“ но и’ покрај непријатноста продолжила за игра…

Бразилската кралица на карневалот среде танц останала без гаќички, но тоа во ниту еден момент не ја запрело. Убавата Тарине Лопес од Порто Сегура едноставно продолжила да танцува придржувајќи ги гаќичките со рака за да на илјадниците љубопитни посетители не им ги открие најинтимните делови. Quando o tapa sexo solta …

Повеќе »

(ФОТО) Новогодишното издание на „Се или ништо“ открило незгода на Тамара поради која завршила со 20. конци на главата“

Први јануари во Новата 2018. година за Тамара Тодевска почна со учеството во популарниот квиз „Се или нешто“ на гости кај Лила Филиповска. Како и секоја година, таа и оваа во квизот учествуваат познати Македонци, а овој пат таа улога и припадна на Тамара која се натпреваруваше во име на …

Повеќе »