Tag Archives: дебела

(ВИДЕО+ФОТО) Џеј Ло:„Долго се убедував себе дека сум дебела!“

Џенифер Лопез е една од оние жени кои со години се наоѓа во самиот врв кога се дискутира за најзгодните, најубавите и најуспешни дами од холивудскиот свет. Нејзините слабости, под името кое го изградила скоро и не се забележуваат, поради тоа секогаш се изненадуваме кога ќе слушнеме дека една Џенифер …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Не ја загрижуваат килограмите: Била секс симбол а денес е непрепознатлива!

Кристина Агилера настапила во Rockefeller Plazа во Њујорк,за да го промовира својот осми студиски албум „Liberation“. За настапот избрала бела туника, црни високи чизми, мрежести чорапи и очила за сонце кои моментално се најголем хит. Пејачката никогаш не ја криела својата борба со одвишните килограми, но се чини дека не …

Повеќе »

(ФОТО) Убаво и стојат: Некогаш беше најубава, а сега и’ со вишок килограми фановите ја обожуваат!

Откако е во врска со милијардерот Хасан Џамал (29) популарната пејачка постојано се дебелее. Но, очигледно дека тоа воопшто не и пречи на популарната пејачка, Ријана (29), а нејзините фанови го обожуваат нејзиниот нов имиџ. 🐉 A post shared by badgalriri (@badgalriri) on Feb 28, 2018 at 1:12am PST finally …

Повеќе »

(ФОТО) Ја осудиле поради дебелината: Славната пејачка не им робува на трендовите, а сите зборуваат за нејзините килограми

Ријана не им робува на трендовите кога станува збор за фит фигура. Та последните месеци „ставила“ неколку килограми отповеќе,но приказните за дебелината ниту малку не ја вознемируваат. Пејачката од Барбадос ја фотографирал папарацо, како го напушта својот апартман во Њујорк. На себе имала црни чизми со бел детал на врвот, …

Повеќе »