(ФОТО) Лила ја збуни целa Македонија, вистината се откри…

Лила не се мажи по трет пат!

Откако нашата најпопуларна водителка Лила Филиповска објави на својот Истаграм и Фејсбук профил, слика од својата дланка со веренички прстен, многумина останаа вчудоневидени и изненадени, дали Лила реши и по трет пат да прави свадба и секако најважно, кој е среќникот.
Одговорот што го очекуваше цела Македонија кој е можеби е разочарувачки за некого, а за некого можеби простор за нова шанса, конечно исплови на виделина.
Всушност Лила Филиповска ќе биде заштитното лице на една од водечките компании за финансиски услуги, Credissimo.
“Благодарам на Credissimo коишто ме ангажираа за оваа соработка, Ми претставува огромна чест и задоволство што токму Credissimo ќе биде мојот бренд партнер во наредната година и воедно сум среќна што ќе го приближам брендот до македонскиот пазар. Дел од активностите од кампањата веќе беа презентирани пред јавноста, а со задоволство можам да кажам дека следуваат уште многу изненадувања кои заеднички ги подготвивме”, изјави Лила Филиповска.
Credissimo е динамична високотехнолошка компанија, која е меѓу најбрзо растечките ФинТек структури во небанкарскиот финансиски сектор.

Како небанкарска финансиска институција, им обезбедува на корисниците брзи и лесни решенија при потреба од краткорочно финансирање.Компанијата Credissimo ја освои наградата “Сајт на годината за 2017 година” во категоријата Финансиски услуги, банкарство и осигурување, организирана од Media Solutions и системот за онлајн реклами Keep An Eye.
Можете да аплицирате онлајн за брз кредит до 12.000 денари до плата и до 80.000 денарисо месечни рати, за кој добивате одобрување за само 7 минути!
Сите сме биле во ситуација да останеме без пари на крајот од месецот. Можеби имаме заштедено, но секогаш мора да бидеме свесни дека има некои неочекувани трошоци, кои ни го менуваат целиот план и ни одземаат голем дел од буџетот кој сме го тргнале на страна. Ако сте при крај со пари, а платата доцни, мора да најдете друго решение.
Credissimo има решение кое може да ви помогне веднаш. Изберете ја опцијата Credissimo до плата и искористете ја каматната стапка од 0% и без административни трошоци за одобрување за секој прв и петти кредит со рок на враќање до 30 дена.
Секој кој зема прв или петти кредит може да ги искористи промотивните услови, без камата и без адмиинистративни трошоци со рок на враќање до 30 дена.
Процесот на апликација е исклучително лесен и едноставен, и можете да го добиете бараниот износ со неколку лесни чекори:
Посетете ја веб страната на Credissimo или преземете ја бесплатната мобилна апликација;
• Изберете го бараниот износ и рок на враќање на кредитот;
• Пополнете ја кратката онлајн форма – на сајтот или преку мобилната апликација;
• Вашето барање ќе биде разгледано и ќе добиете одговор во рок од 7 минути;
• Веднаш го добивате одобрениот износ на Вашата банкарска сметка!
“Чест ми е да најавам дека потпишавме договор со Лила Филиповска која стана наше заштитно лице во Македонија. Ние во Credissimo секогаш сме знаеле да ги препознаеме вистинските ѕвезди, oсобено оние со богата долгогодишна кариера. Лила е духовита, ведра и успешна во она што го работи, токму поради тоа одлично се вклопи во нашиот концепт. Навистина сум задоволен од тоа како течеше целиот процес на подготовка на целата кампања. За мене е многу значајно тоа што го имавме замислено како идеја, сега е реализирано како готова кампања која штотуку започна а ќе трае до крајот на годината”, изјави Горги Руков – директор за меѓународен развој во Credissimo.
Оваа кампања е само почеток на иницијативата “Доста е со глупости!” од партнерството помеѓу Credissimo и Лила Филиповска, на кое идеjата е да и покаже на јавноста дека секогаш има полесен и побрз начин да дојдете до пари, одбегнувајќи ги застарените методи.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Шакира обвинета за затајување данок: Или „големи пари“ или затвор“

Тужителите во Барселона наведуваат дека патувала во странство но на кусо поради професионалните обврски, додека …