(ФОТО) Убаво и стојат: Некогаш беше најубава, а сега и’ со вишок килограми фановите ја обожуваат!

Откако е во врска со милијардерот Хасан Џамал (29) популарната пејачка постојано се дебелее. Но, очигледно дека тоа воопшто не и пречи на популарната пејачка, Ријана (29), а нејзините фанови го обожуваат нејзиниот нов имиџ.

🐉

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Таа јасно покажува дека со стил умее да се носи со вишокот на килограми.
И’, додека многу нејзини колешки се борат со секој одвишен грам, таа не се грижи за тоа туку ужива во љубовта и кариерата.
Неодамна со дечкото била на романтичен викенд во Париз, а иако ретко се појавува во јавност со дечкото, папараците сепак успеале да направат неколку фотки.
Јавноста е сега опседната со Крис Браун, бившиот дечко на пејачката, кој како да е љубоморен на нејзината среќа.
Ријана пак ништо не ја спречува во нејзината втора кариера – модата. По неколкуте креации кои беа претствени на иновативни модни ревии, пејачката сега најавува дека ќе започне со креирање на женска долна облека.


Браво Ријана!

 

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...
Loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Ѕирнете во гламурот на „кралската небеска палата“: Ова е најлуксузниот авион на светот!

Пред пет години „Four Seasons” ја дизајнирал луксузната атракција „Private Jet Experience”. „Кралската палата на …