Мажите признале: 10. фантазии кои се плашат да ги предложат во сексот!

Без оглед колку страствен сексуален живот имате, веројатно се прашувате има ли уште некоја поза или играчка која вашиот партнер би сакал да ја испроба.
Поради тоа замоливме мажи да ни признаат за што потајно фантазираат, но се плашат да им предложат на своите партнерки.
1. „Сакам да доминира!Ако самиот го побарам тоа од неа се губи целата поента на фантазијата“, Дејан, 27. години.
2. „Групниот секс е нешто што ме интересира, но никогаш не сум имал партнерка на која тоа би можел да и го покажам. Мислам дека би требал да испијам многу алкохол за да се охрабрам и на девојката и ја откријам оваа желба“, Даниел, 30. години.
3. „Би сакал кога би можел од неа да побарам орален секс без да чувствувам дека барам да бидам сервисиран“, Андреј 26. години.
4. „Сакам кога жените се агресивни и креативни, кога ќе ја преземат иницијативата и ќе ме изненади. Секако, невозможно е да се бара партнерката да биде поспонтана во креветот“, Жељко, 29. години.
5. Отсекогаш сум сакал да ја врзам девојката, но се плашам тоа и да го побарам. Гледав криминалистички серии како ’Закон и ред’ и знам како таков предлог би можел да заврши“, Бранко, 33. години.
6.„Ме возбудува кога девојката на уво ми зборува секси работи, но премногу сум срамежлив тоа и да го побарам. Што ако ми каже дека и таа ужива во такви игрички? Не би се снашол со тоа“, Коста, 26. години.
7. „Секс во тројка. Кој маж не фантазира за тоа?Но никогаш не би го кажал тоа на глас и така да ги повредам нејзините чувства бидејќи девојката тоа сигурно би го протолкувала како дека не ми е доволна“, Горан, 25. години.
8. „Би сакал сешто да правам со нејзините гради, но се плашам да прашам. Моето барање би можела да го сфати како начин да ја понижам“, Бојан, 27. години.
9. „Не сакам да барам да се галиме. Немојте да ми се смеете! Мислам дека некои девојки претпоставуваат дека мажите не сакаат да се галат после сексот, па затоа и не посегнувам по нејзината прегратка што е вистинска штета“, Иван, 31. година.
10. „Веќе некое време фантазирам за тоа за време на сексот да гледаме порно филм, но страв ми е дека мојата девојка би помислила дека сакам да гледам други жени додека сум со неа. Но, не е тоа причината, едноставно сакам да го зачинам нашиот сексуален живот“, Марјан, 30. години.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Италија на посебен начин му се заблагодарила на момчето (13) кое ги спасил своите другари од „полуден“ возач на школски автобус!

Тинејџерот Реми Шехата (13) кој го надмудрил грабнувачот на школски автобус во Италија и така …