(ФОТО) Хакери и „пробиле“ во телефонот: Цел свет ги виде експлицитните фотографии на познатата новинарка

Американската новинарка Тејлор Матис е една од последните во низата јавни личности чии експлицитни фотографии ја здогледа светлината на денот.

Како што пишуваат американските медиуми, хакери пробиле во нејзиниот телефон и во него пронашле фотографии на кои новинарката е како “од мајка родена”.

Како што пишуваат, освен голите фотографии, пронајдено е и експлицитно видео кое не е пуштено во јавност.

Тејлор е позната НБА новинарка, а по потреба ја следи и НФЛ лигата.

Meet me at the pool

A post shared by T Math (@chisportschick) on

Red for the Pats because as a #Cowboys fan you can never ever cheer for the #eagles

A post shared by T Math (@chisportschick) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО) Нова верзија на хитот: Контрабас, тамбура и Џибони се добитна комбинација!

Златан Стипишиќ Џибони е идол на многу млади музичари во Хрватска но и во поширокиот …