(ФОТО) Ситуација која никому не е лесна – Непријатна средба со бившиот маж: На славната пејачка воопшто не и било сеедно!

Иако средбата изгледала срдечно, не се дружеле и седеле секој на својата страна…
Пејачката Гвен Стефани (48) пред три години се развела од Гевин Роздејл (52) бидејќи тој упорно ја измамувал.

Гвен во меѓувреме напишала и објавила цел албум за тоа и со колегата Блејк Шелтон (41) пронашла среќа. Со Роздејл има три сина – Кингстон (11), Жуму Неста Рок (9) и Аполо Боуви Флин (4), а поради нив со бившиот сопруг останала и’ во добри односи.
Но, со бившиот сопруг се сретнала на фудбалскиот натпревар на нивниот најстар син, Кингстон, во Санта Моника. Пејачката дошла сама, а Гевин ја повел својата нова девојка, Софија Томала, со која е во врска од минатиот јули.
Иако средбата изгледала срдечна, не се дружеле па откако натпреварот почнал си седеле секој на својата страна.
Гвен со кантри пејачот во врска е две години, а почнале да се забавуваат само неколку месеци откако таа поднела барање за развод од Роздејл.

©EKRAN.MK Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии), како и нивно линкување НЕ е дозволено без согласност од Редакцијата ЕКРАН

loading...

Видете следно

(ФОТО) Поради веродостојност за сцена од филм со Брус Вилис загинал пожарникар!

Цената на веродостојноста на филмска сцена на своја кожа ја почувствувал 37. годишниот пожарникар Мајкл …