(ВИДЕО) „Квадрат“:Како со малку пари во само 3 чекора да обновите кујна?

Овој Квадрат ќе ви даде совети и насоки за тоа:
– Како да се справите со нередот и малите квадратури, решението е половина стан сместен во плакар
– Како да ја осветлите собата за дневен престој
– Што е најважно во една кујна и
– Како да ја обновите кујната во само 3 чекори и со мал буџет

Оваа недела во 11:30 на ТВ Алфа!

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Доделени наградите „ЕМИ“: „Игра на тронови” и „Прекрасната г-ѓа Мајсел” со најмногу трофеи

Ова е првпат во 18. години ХБО како ТВ куќа да нема најмногу номинации – …