(ВИДЕО) „Квадрат“:Како со малку пари во само 3 чекора да обновите кујна?

Овој Квадрат ќе ви даде совети и насоки за тоа:
– Како да се справите со нередот и малите квадратури, решението е половина стан сместен во плакар
– Како да ја осветлите собата за дневен престој
– Што е најважно во една кујна и
– Како да ја обновите кујната во само 3 чекори и со мал буџет

Оваа недела во 11:30 на ТВ Алфа!

 

©EKRAN.MK Крадењето авторски текстови е казниво со закон. Преземањето на авторски содржини (текстови и фотографии), како и нивно линкување НЕ е дозволено без согласност од Редакцијата ЕКРАН

loading...

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) „Фчерашни новости“ дознава: Зошто нема лекови после 15.тти во месецот?

„Фчерашни“ ексклузивно откриваат што точно се случи во Собранието! Оваа недела не ја пропуштајте новата …