(ФОТО) Изгледа нестварно добро: На 52. години тоа повторно го докажала!

Елизабет Харли позирала во „сиромашно“ издание и собрала комплименти.
На изгледот и завидуваат и двојно помладите колешки бидејќи Елизабет Харли (52) изгледа беспрекорно. Славната глумица, со своето „жешко“ издание уште еднаш ги восхитила своите бројни обожаватели. Фотографиите во костум за капење не и се туѓи, а овој пат 52. годишната глумица отишла чекор понатаму и измамила бројни воздишки.

Со најновата објава на која позира само во наметка и без градник, Елизабет го вжештила Инстаграм.
„Најубава жена на светот“, „Како веќе да не мислиме дека си секси па сега мораш да ни ставаш и вакви фотки“, „Не можам да си дојдам на себе дека сеуште можеш да изгледаш вака добро! Изгледаш како да имаш дваесет и имаш најдобри гради“, „Годините те прескокнале. Прекрасна си“, се само некои од коментарите под фотографиите. Освен линијата многумина го пофалиле и нејзиниот тен со оглед на тоа дека Лиз позирала без шминка која, многумина се согласуават, не и е потребна.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Оскаровецот признал дека повеќе не му е едноставно да слабее и да се здебелува,по 20. – 30. килограми,за улогите!

Глумецот Кристиан Беил за последната улога се здебелил дури 20. килограми. Во филмот „Vice“ го …