(ФОТО) Изгледа нестварно добро: На 52. години тоа повторно го докажала!

Елизабет Харли позирала во „сиромашно“ издание и собрала комплименти.
На изгледот и завидуваат и двојно помладите колешки бидејќи Елизабет Харли (52) изгледа беспрекорно. Славната глумица, со своето „жешко“ издание уште еднаш ги восхитила своите бројни обожаватели. Фотографиите во костум за капење не и се туѓи, а овој пат 52. годишната глумица отишла чекор понатаму и измамила бројни воздишки.

Со најновата објава на која позира само во наметка и без градник, Елизабет го вжештила Инстаграм.
„Најубава жена на светот“, „Како веќе да не мислиме дека си секси па сега мораш да ни ставаш и вакви фотки“, „Не можам да си дојдам на себе дека сеуште можеш да изгледаш вака добро! Изгледаш како да имаш дваесет и имаш најдобри гради“, „Годините те прескокнале. Прекрасна си“, се само некои од коментарите под фотографиите. Освен линијата многумина го пофалиле и нејзиниот тен со оглед на тоа дека Лиз позирала без шминка која, многумина се согласуават, не и е потребна.

loading...

Видете следно

SKOPJE CALLING 2018: Доаѓаат „TEXAS“ – со сите нивни хитови!

„Авалон“ со големо задоволство најавува дека после долги години обидување, конечно една од најголемите британски …