(ФОТО 18+) Леле, срамота: Нејмар се сликал како од мајка роден!

Бразилскиот фудбалер Нејмар во пресрет на мечот со Реал во Лига на шампионите позирал потполно гол и во сенка го фрлил вечерното дерби на елитното европско натпреварување.
Фотографијата која ја објавил на Инстаграм, а која „заработила“ над три милиони лајкови, предизвикала вистински бум во фудбалскиот свет.
Многумина дури мислат и’ дека прсти вмешале хакерите и поради тоа фотографијата завршила на социјалните мрежи…
Како и да е, натпреварот помеѓу Реал и ПСЖ, вечерва од 20:45 часот со директен пренос на МРТ1, на малкумина ќе им биде тема на денот…

@mariotestino Mario Testino Towel Series no.150

A post shared by Nj 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Бакнежот на албанските пејачки ги одбележал VMA

Пејачките од албанско потекло, Рита Ора и Бебе Рекс, настапија во дует на МТВ наградите. …