(ВИДЕО) Бразилската кралица на карневалот имала проблем со „тангите“ но и’ покрај непријатноста продолжила за игра…

Бразилската кралица на карневалот среде танц останала без гаќички, но тоа во ниту еден момент не ја запрело.
Убавата Тарине Лопес од Порто Сегура едноставно продолжила да танцува придржувајќи ги гаќичките со рака за да на илјадниците љубопитни посетители не им ги открие најинтимните делови.

Нејзината незгода ја снимиле и’ камери па бргу завршила на социјалните мрежи.
Темперментната Бразилка била облечена во парче зелена лента, градите и биле посипани со светки, со големи портокалови крила на грбот. Нејзината гардероба ионака била, најблаго кажано, провизорна,а кога среде настапот и паднале тангите бргу се снашла и ги придржала со рака.

Bom Diaaaa!!!!! ☺😊☺

A post shared by TARINE LOPES (@tarinelopes) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО) АО: Пуј првпат во полуфинале на Грен слем: Раониќ пропушти шанса!

францускиот тенисер Лукас Пуј првпат во кариерата се пласираше во полуфинале на некој Грен слем …