(ВИДЕО) Бразилската кралица на карневалот имала проблем со „тангите“ но и’ покрај непријатноста продолжила за игра…

Бразилската кралица на карневалот среде танц останала без гаќички, но тоа во ниту еден момент не ја запрело.
Убавата Тарине Лопес од Порто Сегура едноставно продолжила да танцува придржувајќи ги гаќичките со рака за да на илјадниците љубопитни посетители не им ги открие најинтимните делови.

Нејзината незгода ја снимиле и’ камери па бргу завршила на социјалните мрежи.
Темперментната Бразилка била облечена во парче зелена лента, градите и биле посипани со светки, со големи портокалови крила на грбот. Нејзината гардероба ионака била, најблаго кажано, провизорна,а кога среде настапот и паднале тангите бргу се снашла и ги придржала со рака.

Bom Diaaaa!!!!! ☺😊☺

A post shared by TARINE LOPES (@tarinelopes) on

loading...

Видете следно

(ФОТО) Водителка родила во живо во утринска емисија

Кесиди Проктор, водителка на радиската емисија „Spencer’s Neighbourhood” одлучила да роди во текот на емисијата …