(ФОТО) Синот на Брандо ги негира обвинувањата, но фактите ги потврдуваат…

„Би имал секс со било што, па и со радијатор или поштенско сандаче. Беше со писателот Џејмс Болдвин, комичарот Ричард Приор и музичарот Марвин Гер“ рекол неодамна Квинси Џонс.
„Моето семејство и јас ги слушнавме недамнешите коментари на Квинси Џонс и сме многу разочарани што било кој би кажал такви лаги за мојот татко и Ричард Приор“ рекол Мајк Брандо (56).
Синот на починатиот глумец, Марлон Брандо, е бесен што продуцентот Квинси Џонс (84) шири такви лаги и тврди дека неговиот татко никогаш „не скокал во кревет“ со жени но и мажи.

@stellamccartney keeps it poppin! And don’t think I didn’t see U & Nancy out there dancin’ last night, @paulmccartney. ((:0)) Man, y’awl are family & there ain’t no doubt about that!! Paul, I still got that chart you sent me about vitamins/fruits/seeds when you hopped on that vegan train. Absolutely love it…I still got it hanging in the kitchen! It’s been such a joy to see our rugrats grow up & discover themselves. We’ve come a long way, but I feel like we’re just gettin’ started! It’s truly an honor to have had our kids grow up together & to have such real people by our side. Congratulations on your new line my baby Stella… @rashidajones & I had a great time last night!…All my love. #StellaMccartney #StellasWorld

A post shared by Quincy Jones (@quincydjones) on

„Татко ми немаше секс со Приор. Не можам да поверувам дека некој го рекол тоа“, истакнал Мајк.
Џонс минатата недела во интервју за американскиот магазин Vulture рекол дека Марлон Брандо спиел со многу мажи и жени.
„Би имал секс со било што, па и со радијатор или поштенско сандаче. Беше со писателот Џејмс Болдвин, комичарот Ричард Приор и музичарот Марвин Гер“ го коментирал Квинси Џонс однесувањето на Марлон Брандо.
Неговите зборови ги потврдила и Џенифер Ли (78), вдовицата на Приор, и објаснила што ги поттикнувало таквите работи.
„Тоа беа седумдесеттите години. Дрогите уште беа добри, особено матаквалон“ раскажала таа. Додала и дека кога би земале доволно кокаин би имале секс со радијатор и наредното утро би му испратиле цвеќе. Таа тврди дека нејзиниот маж, да е жив, не би се срамел од таа информација за својот живот. Смета дека би му било смешно и дека секогаш отворено, со своите пријатели, зборувал за својата сексуалност.
Брандо се женел три пати и направил 15. инна деца. Глумецот со првата сопруга, починатата глумица Ана Каши го добил синот Кристијан кој во 49. година умрел од воспалување на плуќа. Колешката Мовита Кастанеда, која починала во 2015. година му ги родила синот Мајк (56) и ќерката Ребека (52).
Третата сопруга на Брандо, Тарита Терипиа (76) била глумица и со неа ја добил ќерката Чеен која се обесила во 1995., Мимита (44) и Раитиа (36) и синот Сајмон (54). Од врската со куќната помошничка Кристина Марија Руиз, на глумецот му се родиле синовите Тимоти (24) и Мајлс (26) и ќерката Нина Присила (28).
Покрај нив добил уше три сина и две ќерки.
Брандо починал во 2004. година од последици на дијабетес, рак на црниот дроб и плуќна фиброза.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ВИДЕО) АО: Пуј првпат во полуфинале на Грен слем: Раониќ пропушти шанса!

францускиот тенисер Лукас Пуј првпат во кариерата се пласираше во полуфинале на некој Грен слем …