(ФОТО) Гоца Тржан го покажала трудничкиот стомак!

Гоца Тржан на социјалните мрежи редовно објавува фотографии и на фановите им открива детали од својот приватен живот…
Пејачката сега се потсетила кога била бремена, па објавила фотографија со својата кумашинка.
Не е тајна дека Гоца се обидува повторно да остане бремена и на својата ќерка Лена, која ја добила во првиот брак, да и роди брат или сестра.

Пред 11. години, мојата кума, кумашинка, Лена во стомакот и жена слоница, т.е. јас“ напишала Гоца во описот на фотографијата од албумот.

„Ти посакувам уште еднаш такво стомаче, па, дали е слон или медицинска топка не е важно“ напишал еден следбеник.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Бакнежот на албанските пејачки ги одбележал VMA

Пејачките од албанско потекло, Рита Ора и Бебе Рекс, настапија во дует на МТВ наградите. …