(ФОТО) Гоца Тржан го покажала трудничкиот стомак!

Гоца Тржан на социјалните мрежи редовно објавува фотографии и на фановите им открива детали од својот приватен живот…
Пејачката сега се потсетила кога била бремена, па објавила фотографија со својата кумашинка.
Не е тајна дека Гоца се обидува повторно да остане бремена и на својата ќерка Лена, која ја добила во првиот брак, да и роди брат или сестра.

Пред 11. години, мојата кума, кумашинка, Лена во стомакот и жена слоница, т.е. јас“ напишала Гоца во описот на фотографијата од албумот.

„Ти посакувам уште еднаш такво стомаче, па, дали е слон или медицинска топка не е важно“ напишал еден следбеник.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Водителка родила во живо во утринска емисија

Кесиди Проктор, водителка на радиската емисија „Spencer’s Neighbourhood” одлучила да роди во текот на емисијата …