(ВИДЕО) Снимка од Глоговац која го расплака целиот регион!

Прераната смрт на големиот актер Небојша Глоговац во 49 година по тешката болест предизвика огромна тага во Србија и во регионот.
Неговите колеги занемеа од болка, простувајќи се не само од актерот туку и од големиот човек, со големо срце и душа.
На социјалните мрежи се споделува снимката на која се заедно Глоговац, Сергеј Трифуновиќ и Маринко Маџгаљ, кој почина во март 2016 година.

loading...

Видете следно

Џорџ и Амал Клуни донирале половина милион долари на студентското движење

Американскиот глумец Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал донирале половина милион долари на студентското движење …