(ГАЛЕРИЈА) Холивудските убавици блеснале на престижното доделувње награди – Critic’s Choice

Изданија од црвениот тепих на наградата Critic’s Choice (Избор на критиката)…
Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic’s Choice биле нова пригода за покажување на славните на црвениот тепих. И’, додека доделувањето на Златни глобуси го одбележале изданијата во црно, на холивудските убавици,наградите Critic’s Choice ќе останат забележани по мноштвото бели креации на кои не им одолеале ниту дами како Ангелина Џоли, Диана Кругер, Кејт Босфорт и многу други.

loading...

Видете следно

(ФОТО) Необични семејни приказни: Кои се луѓето кои ги одгледале Леонардо ДиКаприо, Ума Турман,Џенифер Анистон, Кејт Хадсон, Хју Лери…?

Додека родителите на некои актерски ѕвезди се во фокусот на медиумите колку и тие самите, …