(ГАЛЕРИЈА) Холивудските убавици блеснале на престижното доделувње награди – Critic’s Choice

Изданија од црвениот тепих на наградата Critic’s Choice (Избор на критиката)…
Златните глобуси се зад нас, а филмските награди Critic’s Choice биле нова пригода за покажување на славните на црвениот тепих. И’, додека доделувањето на Златни глобуси го одбележале изданијата во црно, на холивудските убавици,наградите Critic’s Choice ќе останат забележани по мноштвото бели креации на кои не им одолеале ниту дами како Ангелина Џоли, Диана Кругер, Кејт Босфорт и многу други.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

loading...

Видете следно

Дарко Недев и Кавадарци со светиот крст собраа 81.000 денари за Драгана Малкиќ

Дарко Недев, момчето кое го фати крстот за Водици во Кавадарци и навивачката група Лозари …